Açıklamalarda bulundu

Loris Karius: Bu yüzden İstanbul'a gelmeyi seçtim

Alman kaleci Loris Karius, ülkesinin yüksek tirajlı gazetelerinden Bild'in pazar sayısına birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Beşiktaş'ın Liverpool'dan iki yıllığına kiraladığı Loris Karius, ülkesinde yayım yapan Bild gazetesine birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

25 yaşındaki eldiven, Liverpool'un Real Madrid'e 3-1 yenildiği son Şampiyonlar Ligi finalinde yaptığı hatalardan Beşiktaş'a transfer sürecine dek pek çok itirafta bulundu.

İşte Karius'un açıklamaları:

"Geçtiğimiz sezon boyunca düzenli olarak forma şansı buldum. Dolayısıyla normal şartlarda Şampiyonlar Ligi finalinde yaptığım hataları açıklayamam. Belki de böyle olması gerekiyordu.

Sürekli oynamak istediğim bir yaştayım. O yüzden Alisson Becker'in transfer edilmesinin ardından İstanbul'a gelmeyi seçtim.

Ramos'un bana attığı dirsek kasıtlı mıydı, bilmiyorum. Bunu bilecek kişi yalnızca Sergio Ramos'un kendisidir. Müdahale sonrası yere düştüğümde kendi kendime 'Ne oluyor?' dedim. Maçın adrenaliniyle yalnızca oyuna devam etmeyi düşündüm. Bununla birlikte hiçbir bahanenin arkasına sığınmıyorum. Bu hataları yapmayabileceğimi biliyordum.

Jürgen Klopp ile hiçbir problemim yok. Kendisiyle iyi bir ilişkimiz var. Beni Mainz'dan Liverpool'a getiren kendisiydi. Şu anda eski dengemi geri kazanmaya ihtiyacım var. Geçmişteki hatalarımla başa çıkmak zorundayım. Zira kendimi ateşe atamam. Hiç kimse benden ayrılmamı da istemedi. Dolayısıyla Liverpool'dan kaçmam gibi bir şey söz konusu değil."

Fanatik

YORUMLAR

Yorum Ekle
Açıklamalarda bulundu - Loris Karius: Bu yüzden İstanbul'a gelmeyi seçtim haberi için ilk yorumu siz yapın.

GÜNCEL

SİZİN YORUMUNUZ

EN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri