Ali Şen tarafını belli etti!

''Ali Koç, Fenerbahçe için büyük şans''

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Fenerbahçe ve Türk futbolunun geleceğine ilişkin özel açıklamalarda bulundu. Ali Şen'in TRT Spor'da yayınlanan ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bahri Havadır'ın daimi yorumcu olduğu Basın Tribünü'nde yaptığı açıklamalar şu şekilde...

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'a oy vereceğini belirten Ali Şen, ''Bana kime oy verecez diye soruyorlar. Aziz Yıldırım'ı sevmeseler de herkesten iyi başkanlık yaptı ama 20 yıl yeter. Keşke o da Ali Koç'a destek verse. Her Fenerbahçeli o görüntüye ağlar. Fenerbahçe'ye kim daha yararlı olacaksa ben onu desteklerim. Ben Ali Koç'a oy vereceğim. Büyük sermaye koyacağını biliyorum.


Söyledi zaten. Sponsorluklar ve reklam olayı ile gerçekleşecek ama Türk sporunda görülmemiş bir sermaye girişi olacak. Onun vereceği parayla oluşturulacak kadro, Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabilir. Tabii kulübü borca da sokmamak lazım. Ben kulübü Aziz Yıldırım'a teslim ettim ama bankalara borçlandı. Uçan kuşa borcumuz var diyordu, ben aradım o kuşu ama bulamadım. Bazıları seçimi kaybetsin diye Fenerbahçe yenilsin istiyor. Sakın ha! Kimse Aziz Yıldırım'a istifa çağrısı da yapmasın, yakışmaz." dedi.

YORUMLAR

Yorum Ekle
Ali Şen tarafını belli etti! - ''Ali Koç, Fenerbahçe için büyük şans'' haberi için ilk yorumu siz yapın.

GÜNCEL

SİZİN YORUMUNUZ

EN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri